Marketing Mix Hollister i AE

22 May

Hollister i Marketing Mix AE,Cheap Ray Ban Wayfarer

American Eagle i Hollister zarówno sprzedać ubrania dla nastolatków, które sprzedają klapki, paski, perfumy, i inne przedmioty. Ceny amerykańskich koszulkach Eagle to około 24,50,Ray Bans Wayfarer Cheap, a ich spodnie i dżinsy są 49,50. Graficzne t-shirty są 15,50. Bluzy są 39,50. Ceny zakresach Hollister są nieco wyższe, ale wokół tej samej cenie. Polos Hollister to 30 $. Ich dżinsy są niższe ceny niż AE, kosztowały 39,50 i ich graficzne t-shirty są 15,50. Swetry i bluzy w Hollister to 39,50. Miejsce American Eagle jest Oxmoore, Mall Jefferson, i jest jedna na szczycie. Jest Hollister w St Matthews Mall, Mall Greentree, i nie jest też jedna na szczycie.

One promować swoje produkty poprzez posiadanie sprzedaży oznakowany się w swoich sklepach, czasami mają je wokół centrów handlowych podczas chodzenia. I mają też strony internetowe, które klienci mogą pójść patrzeć na kiedy mogą chcesz coś kupić można po prostu przejść do witryny, aby zobaczyć, co nowego i co przy sprzedaży lub po prostu zajrzeć i zobaczyć, czy coś,Oakley, co lubisz.

Myślę, że oba sklepy zrobić wielką pracę, bo obaj wciąż mają klientów, a ich działalność wciąż udaje. Lubię obu firm ale wolałbym Hollister tylko dlatego, że lubię ich ubrania lepiej.

Z analizy SWOT, kładę, że oba sklepy mają sprzedaż w okolicy wakacji lub niektórych przypadkach, co jest bardzo często, sprzedają inne elementy oprócz ubrania, i każdy lubi ubrania i że noszą ubrania to jest w kategorii sklepy mocnych ponieważ przyciągnąć więcej klientów, jeśli im się to podoba, a jeśli oboje o sprzedaż. W kategorii słabości, stawiam, że ceny mogą być wysokie, ponieważ może nie klienci chcą kupić coś, że wysokie ceny ze względu na budżet może, czy też starają się zaoszczędzić pieniądze. W kategorii szans kładę, że sklepy mają okazję złapać nowe trendy. I umieścić go tam, bo jeśli oni nie złapać trendy to w kategorii zagrożeń, ponieważ ich ubrania wouldn sprzedać, jeśli didn złapią nowe trendy.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: