Homeschool i pracy w domu

22 May

Homeschool i pracy w domu

Jestem w połowie-40, mąż 18 lat. Mamy 8 (To prawda, osiem) dzieci, które homeschool i uczyniły od pierwszego dnia. Wynoszą one w wieku od 4 do prawie 17. Pytanie mamy zazwyczaj zadawane w tym momencie jest, jeśli są katolikami lub mormonów. Cóż, nie. Jesteśmy tylko namiętne protestanci. I tak, wiemy, co go wywołuje. I tak jak ty. Kolejne pytanie często stawiane do mojej żony jest Musisz być świętym! Jak homeschool i praca w domu? Oczywiście, musi być jakaś organizacja i to niezbędna część work-at-home/homeschool życia.

Wykonujemy prace w domu, prowadzenia małej firmy i że pasuje nam do tee. Mamy również homeschool i były częścią homeschool wspólnoty na prawie 13 lat. Ale rzeczy mogą i się nieco ryzykowne, gdy próbuje mieszać homeschool i praca w domu biznesu.

Spróbuj rozmawiać z klientem przez telefon, a komputer 16-letni pyta o progresje akordów ze starego 70-melodia orła, albo jeszcze lepiej, gra w tle! Na gitarze elektrycznej. Lub 4-letnia dzielenie ciekawy patrząc owada znalazł się z powrotem (BTW, to część dzieci studia homeschool). Z których oba mogą być radość lub odwracania, w zależności od czasu. Można i należy wyciągnąć pewne wyraźne granice.

Mówi się, że płoty dobrych sąsiadów. Oczywiście, to też powiedział, że broń palna zrobić dla grzecznego społeczeństwa, ale z powrotem do ogrodzenia i granic. Myślę, że to istotne, gdy pracujemy w domu, mieć trochę definicji między życia zawodowego i życia rodzinnego, a to tym bardziej prawdziwe, gdy homeschool.

Współpracownik przyjaciel i mój biznes, który również pracuje w domu, Alan Masters, wyjaśnia,Fake Ray Ban Aviators, że ​​Nawet jeśli klient może powiedzieć, że rozumieją, nikt nie firma naprawdę chce mieć rozmowę telefoniczną z osobą, której dziecko jest słyszalne w tle. Ta bardzo Typowy scenariusz doprowadzi klient się zastanawiać, czy naprawdę można zwrócić uwagę na to, co mówią, gdy nie są wyraźnie problemy rodzinne dzieje się w tym samym czasie.

Zdolność do zamknięcia drzwi i ograniczyć odgłosy życia domowego pożyczy dużo bardziej profesjonalny dźwięk dla Twojej firmy. Z drugiej strony, drzwi lub inne bariery pozwala odejść z pracy, kiedy nadszedł czas, aby ponownie wprowadzić życie rodzinne bez dręczony stosów na biurku lub przynęty na ekranie komputera.

Bardzo dobrze powiedziane. I powinien wiedzieć, jak on robi to od wielu lat. Bariery lub granice, kiedy homeschool i praca w domu, musimy mieć jakiś rodzaj systemu, w celu rozróżnienia między nimi.

Ale to tylko początek. Jest też czas, rodzinne i ekonomiczne uzasadnienie.

Teraz,Ray Bans Wayfarer Cheap, kiedy ustalono, że możemy homeschool i praca w domu, przyjrzyjmy się, dlaczego.

Istnieje wiele powodów, dlaczego ktoś miałby wybrać ten rodzaj umowy, więc nie mam zamiaru iść do wszystkich z nich. Ale chciałbym, aby przejść do pewnych powodów, które, moim zdaniem, być więcej wspólnego mianownika całej planszy.

Gdy zdecydujemy się homeschool, zrobiliśmy ogromny osobistego zaangażowania do tego. Nasz światopogląd jest taki, że jest to nasz obowiązek Train dziecko w drodze, którą ma iść, a gdy jest stary, że nie zmieni się z nim. (Prz 22:6) Pwt 6:07 mówi te rzeczy musimy przekonać ich na dzieci. Mówić o nich, gdy siedzisz w domu i gdy idziesz drogą, gdy się kładziesz, i gdy wstajesz.

Więc dla nas i naszej rodziny, nasza decyzja o homeschool jest, z braku lepszego określenia i działa ryzyko brzmiący banał, wiara oparta decyzja. Staramy się, aby wszystkie nasze decyzje w ten sposób.

Jest wiele innych powodów, takich jak jakość kształcenia dzieci otrzymują w szkole homeschool vs publicznej; nie ma leków sprzedawanych w domu, nie ma, nie ma skandali gangi z nieodpowiednich nauczycieli / student stosunków, negatyw socjalizacyjne, itp. Ale dla nas, to są problemy peryferyjnych. Czujemy się powołani, by to zrobić.

Więc dlaczego komplikować homeschool przez posiadające pracy-at-home firma?

Cóż, lubię dojeżdżać! Prawdziwe powody są nieco głębiej, jednak.

Dla niektórych, którzy pracują-at-home, byli po prostu zmęczeni polityki biura, może ich praca (s) były zlecone (nie będę się w ekonomii, że w tym artykule), były zmniejszane w restrukturyzacji przedsiębiorstw lub ich były po prostu określone-off, gdy firma się rozpuści. Pracy-at-home opcja może stać się bardzo atrakcyjne, gdy masz większą kontrolę i wejścia w swoją własną przyszłość.

Dla innych może to być po prostu sposobem na uzupełnienie tego, co jest zazwyczaj w homeschool rodziny, jedno źródło dochodu. Spójrzmy prawdzie w oczy, trudno jest dziś homeschool i na żywo na jednym dochodów, biorąc pod uwagę wszystkie realia dzisiejszej ekonomii. Pracy-at-home firma może przejść długą drogę w kierunku nie tylko koniec z końcem, ale socking pieniądze wyjechała na nieoczekiwane (są naprawdę nieoczekiwany?) Wydatki, uczelni i emerytur, żeby wymienić tylko kilka.

Istnieją również korzyści wynikające z prawa podatkowego. Teraz nie jestem CPA lub adwokata podatku, ale wiem, że korzyści płynące z posiadania pracy-at-home biznes jest wiele i IRS, wydaje mi się, jest dość dobry dla nas.

Pracy-at-home firma nie ma ubioru. Możesz zapisać całą masę pieniędzy na pralnia chemiczna, jedzenie, to nazwę. Sam dla dzieci. Jako głównego naszego homeschool, ustawić (wraz z żoną) do ubioru i nie obejmuje ono drogie ubranie jak Hollister (Dlaczego warto wymienić linię odzieży po jedno-stop krowim miasteczku w dolinie środkowej Kalifornii?) Lub 150 dolarów Nike, tak po prostu zrobić wrażenie na znajomych. Dla rodziny nasza wielkość, dobrze, powiedzmy, musimy zaoszczędzić.

Przeczytałem raz, po przerwaniu to wszystko, a kobiety przynosi do domu pod 2,00 dolarów godziny, biorąc pod uwagę wszystko, co jest wymagane dla niej pracować pół etatu zarobił 16ka roku. Nie wiem jak wy, ale dla wszystkich, że kłopotów, pracy-at-home firma sprawia, że ​​wiele więcej sensu.

Homeschool i praca w domu może wydawać się trudne. To wymaga organizacji i prawdziwego zaangażowania. Ale na dogrywce, co pozostało w dzień dla swojej rodziny, to warto, a nagrody są świetne. Wystarczy zapytać dzieci.

Jeśli obecnie homeschool, pracy-at-home firma tylko może być dobrym rozwiązaniem. Coś może warto zastanowić się, w każdym razie. Istnieje wiele tam, to tylko kwestia znalezienia tego, który najlepiej pasuje do Twojej rodziny. Wystarczy upewnić się, że z nich wybrać zapewnia wiele wsparcia. Ponieważ,Fake Ray Ban Wayfarer, jeśli homeschool, nie może mieć cały czas, aby dowiedzieć się wszystkiego na własną rękę.

Co należy szukać? Niski koszt-of-entry powinien być jeden aspekt. Innym byłoby klucz okazja zapewniając łatwość wejścia, z prawdziwym plan w jaki sposób tego dokonać. I oczywiście, produkt (y) lub usługi, które jest popyt i stanowi prawdziwą wartość. To, co zrobiliśmy i to działa dobrze dla nas.

Dlaczego homeschool i pracy w domu? Ponieważ w wielu aspektach idą ręka w rękę. Homeschool jest o nauczaniu i pracy-at-home biznes o pracy. Nasze dzieci zasługują na nasz bardzo najlepszy, jeśli chodzi zarówno i jest tam nauczania tych umiejętności życiowych robi różnicę w świecie.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: