W jakim kraju są pionierskie Abercrombie Fitch odz

21 May

W jakim kraju są pionierskie Abercrombie Fitch odzież wykonana

W jakim kraju są początkowo Abercrombie Fitch odzież wykonana

Abercrombie and Fitch została założona przez Davida T. Abercrombie znaleźć jeśli chodzi o 1892. To był mały sklep i fabryka w Big Apple. Brian T. Abercrombie urodził oprócz podniesione w Baltimore, Annapolis. Był dziedzicem Kolej, Każdy importantpper tran I wynalazca namiotów i innych towarów kempingowych. Co zobowiązała go, aby rozpocząć Abercrombie Co Czy miłość miał na zewnątrz. Firma Abercrombie. Czy sklep, w którym sprzedawał wyłącznie skandaliczne-Top campingi notch, usługi i bieg wyszukiwania. Większość jego klientów były plusy na kempingu, wędkarstwo i wędkarstwa, wyjątkowo młodego, wzięty prawnik o nazwisku Ezra Fitch. Ezra, Bycie niezainteresowana w jego życiu jako prawnik, jest kochany na zewnątrz, jak Dawid. Ezra Fitch zależało David sklepu uzyskać doskonałej jakości dostaw na zewnątrz. Wkrótce stał się jednym z Ezra David najbardziej oddanych bywalców. Ze względu na 1900, Ezra przekonany Davida niech kupić do bossów i zostać jego partnerem. Tylko 1904, sklep został formalnie nazywa, Abercrombie and Fitch i zostało uwzględnione.

Zarówno David i Ezra były trudne dla ludzi czystych i zapalczywy i miał wiele różnych sposobów patrzenia na przyszłość swojego biznesu. Arguements między dwoma mężczyznami spowodowane David Abercrombie do dymisji w 1907 i co korporacyjnego koniec. Ezra Fitch był znany, aby sklep rozwijać, nawet jeśli to był sam i rzeczywiście tak się stało. Urzędnicy, które nie były zatrudnione sprzedawców organ. Prawdę mówiąc, Ci ludzie byli prawdziwymi outdoorsmen. W drodze 1913, magazyn został przeniesiony do Fifth Avenue co więcej po prostu nieosiągalny. Abercrombie and Fitch był pierwszy sklep w Nowym Jorku Ciity sprzedać ubrania mężczyzn przewidywań waszych kobiet partnerskich. Wkrótce po tym jak David T. Abercrombie pogodzić, produkowane catolog że wyróżniona ponad 456 stronach na zewnątrz sprzętu i odzieży. Zamówienia szybko zaczęła zalewać się z całego świata, przynosząc kosmopolityczny statusu do sklepu exanding.

Po prostu dlatego,Falso Oakley, w roku 1917,Ray Ban Sale, telefon sklepu Abercrombie and Fitch przeniósł się do Madison Avenue i 45th Street, gdyby objęła wszystkie 12 historie w mieszkaniu. Abercrombie and Fitch stał największy sklep sportowy na świecie. Domku zbudowany na górze w sklepie i służył jako rezydencji. Obok kamienicy był basen,Oakley Discount Sunglasses, gdzie rybacy mogą skosztować asortyment sklepu prętów i muchy. W piwnicy znajduje się opancerzony strzelnicy. Ma również szkoła golfa, piętro z dowolnego miejsca przez ich konfiguracji ideologii i hodowli kotów i psów. Ze względu na rok 1918, Abercrombie and Fitch zdecydowała się kupić Hot Air Ballons, proporczyki Yachting, mediów elektronicznych urządzeń trampoliny, bieżnia maszyny do ćwiczeń psy, rzucając nożami, obroże treningowe, T Leopard szczyty kolczugi, a dokładnie to, co jest potrzebne dla sokolnictwa .

Abercrombie and Fitch wyposażony wielu wspaniałych badań myśliwski jak Theodore Roosevelt wypraw do Afryki i Amazon. AF również wyposażony wielkie wyprawy Robert Peary, podczas gdy w Bieguna Północnego. Ernest Hemingway kupił broń w Abercrombie and Fitch i prezydent Hoover i Einsenhower oparła się na tym sklepie dla najlepszego połowów i sprzętu campingowego. Niektóre inne gwiazdy, że zakupy w AF była Amelia Earhart, prezesi Taft, Harding, Razem z Kennedy, bitwa siebie Windsor, Yahoo Crosby, Howard Gaines, Katherine Hepburn, Greta Garbo, a dodatkowo Clark Gable. Cole Porter zwróciła swoje ubrania z Abercrombie and Fitch również.

Na rynku obecnie, Abercrombie and Fitch jest otwarcie firmą. Z doskonałą marką stylu życia, właścicielem i sterowane setki sklepów na całym świecie. Na przykład Abercrombie wielkich detalistów, wysoki przechowywać końcowego dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Organizacja także publikuje kwartalny. Abercrombie and Fitch kontynuuje tradycję najwyższej jakości karbu. Jest jeszcze miejsce, aby znaleźć dobrze spowodował, stylowy i wytrzymały towary Abercrombie and Fitch jest tworzenie przez ponad sto lat.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: