Trzymać oko na detalicznym perspektyw 2H 2011

21 May

miej oko na detalicznym perspektyw 2H 2011

NEW YORK powinny Uważajcie na prognozach detaliści odzieży dają specjalne w drugiej połowie roku, analityk powiedział we wtorek,Occhiali Ray Ban, ponieważ istnieje możliwość, że koszty materiałów, takich jak bawełna będzie wyższy niż początkowo zakładano.

W ostatnich miesiącach wielu sprzedawców wykazały, że wzrost kosztów doprowadziły je do podnoszenia cen. Obawa była,Oakley Occhiali Da Sole Sconto, czy klienci będą w stanie wchłonąć wzrostu cen, ponieważ zmagają się z rosnącymi cenami gazu i ciągłej niepewności gospodarczej.

Randal Konik z Jefferies Co napisał w raporcie, że klient preferuje przedsiębiorstw z widocznością przychodów,Fake Ray Ban Aviators, które mogą zrównoważyć presję marży w drugiej połowie. Obejmuje Guess Inc, która mówi Konik jest dobrze dzięki silnej międzynarodowej działalności gospodarczej i stabilizacji North American segment.

Akcje Los Angeles Guess, który zgłasza swoje kwartalne wyniki w środę, spadł 62 centów do 39,66 dolarów w obrocie po południu.

Konik jest ostrożna American Eagle Outfitters na Inc, wierząc, firma Pittsburgh może stracić akcji do kolegów nastolatka detalisty Abercrombie Fitch Co analityk powiedział również, że jest na uboczu dla rue21 Inc Warrendale, Pa, ze względu na brak pędu przychodów i widoczność sprzedaży.

Magazynie American Eagle dodana 7 centów do 13,59 dolarów, podczas gdy akcje rue21 były płaskie na 28,38 dolarów. American Eagle ogłasza wyniki finansowe w środę, podczas rue21 raporty czwartek.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: