Top 5 azjatyckie zdjęcia horror

21 May

Top 5 azjatyckie zdjęcia horror

Top 5 azjatyckie zdjęcia Horror

Asian horror kino unika zwykłymi grozy jego zachodniej wersji, takich jak szacowane przeraża, wyrzucenie Abercrombie Fitch znaków, Góry, Twoja krew rozpryskiwanie blondynka zabija i dziewcząt, którzy w niewyjaśniony sposób nie uda się kontynuować swoją równowagę, jak uruchomić. Ponieważ, to angażuje swoją publiczność żadnym surowym, aktualności unglamorous, sznurowany z niepokojący dźwięk, który przenika każdy i każda klatka obrazu. Azjatyckich reżyserów horrorów często koncentrują się na stałym poczuciem strachu i powoli budowania napięcia. Jeden wspólny i intrygujący aspekt azjatyckich Horrors jest koncepcja zła pod ręką. Znacznie trudniejsze niż zamaskowany, Cięcie sztyletu Uzbrojeni społecznych wyrzutków w rozpaczliwe trzeba przytulić, w wielu azjatyckich horrorów jest coś emocjonalnie zawiłe, Horrid i groźne, a jego przejawy włączenia niektórych z najbardziej niezwykłych i przerażających obrazów w historii kina. Wracaj, My dostarczył 5 najlepszych azjatyckich horrorów.

5. Audition (1999)

kiri, kiri, kiri, kiri, kiri. Dla wszystkich biednej widziana Takashi Miike, niezapomnianym filmie piętowej-Chill, Te pozornie łagodne słowa skłonią podstawowy zastraszony, żołądek-Turning Pawłowa rodzaj odpowiedzi. Audition opowiada storyplot z niedawno owdowiała, heart-Starzenie się z producentem,Cheap Ray Ban Aviators, który z inspiracji swojego przyjaciela, zawiera fałszywy przesłuchanie do nieistniejącego programu TV, aby znaleźć sobie nowego partnera. Po obliczu kilku kandydatów, Odnajduje słodki, uroczy piękno dla potencjału Oczywiście Ona dzieje się nie tak słodki przez wielu. Zdecydowanie, Ona sprawia Lorena Bobbit wyglądać wspaniały datę.

Szybkie uprawiane drewna. Główny bohater moralnie podejrzany program (który był katalizatorem do wszystkich w historii), staje się sympatyczny i miły facet. Jego ostrość, jednak nie powinien. Z każdego pola, powoli i stopniowo odkrywać, że po prostu coś nie tak o jej psychikę. Miike zręcznie buduje napięcie, ponieważ mamy do unsuspicious kulminacyjnego, Które eksperci twierdzą, że jest to sprzeczne wiele filmów, nie zasmucać. Czy musi być opisany jako licznych niepokojących scenach końcowych kiedykolwiek spalonych na celuloid.

4. Obrączka (1998)

Firma produkcyjna film, który niemal w pojedynkę aktywowany artysta azjatycki fabrykę horrorze.

Zanim jest Gore Verbinski Ring, Oczywiście wydaje się, że Hideo Nakata Ringu, Koji Suzuki adaptacja powieści identycznej nazwie. Historia wiąże się tajemniczy podziemny taśmę pełną przypadkowych niepokojących obrazów, które w tajemniczy sposób zabija swoich widzów dokładnie siedem dni po ich oglądać. Na rozkaz matki jednego z pokrzywdzonych, mediów reporter prasy bada mit taśmie, przez pomyłkę oplatająca siebie i swoją rodzinę w niepowstrzymaną przekleństwa.

Poważnie-Main i wysoko Unikalna koncepcja chwyta naszą uwagę od samego początku i nigdy nie puści. Fabuła rozwija się w tempie jak metodycznego bohaterka zmuszona jest sięgać głębiej do niepokojących początków taśmy, aby zapisać ją i jej rodzinę od upadku pozornie nieuniknionego. Podczas wykonywania misji, jesteśmy traktowani na najlepszych nieświadomych przeraża w kinie grozy. Kto by uwierzył, że pale-Skinned, Mute córka mogłaby przestraszyć słodkie bejeezus z nas?

3. Danej osoby oko (2002)

Dawniej ślepy, ale teraz zauważyłem, Czy werset wyrażone w John Newton Grace. Ale jako eksponatu Braci Pang ich dziko wynalazczego filmie uwaga, może być ślepa nie takie bardzo niebezpieczna rzecz.

Historia wymaga ślepego klasyczny skrzypek w Hong Kongu, który przechodzi przeszczep rogówki. Jak ona odzyskuje wyobraźni i przewidujący pomysł, zaczyna się do rzeczy, że inni kupujący mogą takie jak tajemnicze, niewyraźne postacie pojawiające się i czai rogach i przypadkowych trapiły w okresach traumatycznych i przerażające. Ponieważ wciąż dostosowując jej newfound oczach, Ona nie może rozpoznać, czy to, co ona widząc to rzeczywistość, czy jakiś inny.

Bracia Danny i Oxide niezwykle zapewnić bardziej za grosze w tym filmie naprawdę przerażający. Ponadto ich doić co upiorne spotkanie na wszystko, że warto by pozwolić jej grać z jej kulminacyjnym skóry Ruchomej, one również pokazać nam okrucieństwa, do którego człowiek jest w stanie zrobić. Przypominają, że mimo, że nie możesz lub nie faktycznie zobaczyć okropności natury ludzkiej,Oakley Sonnenbrille, nie znaczy, że nie dzieje się obecnie wokół nas.

2. Jasne (1997)

Kiyoshi Kurasawa przybiera egzystencjalny wahania z Co z kolei jestem, na zupełnie nowy poziom. Jeśli bohaterowie filmu to każdy rodzaj barometru przez obecnie nas, a być może, że to najlepsze, że nigdy nie dowiemy się, lęku napadowego, że pytanie dla siebie.

Kierujemy się znużony japońskiego detektywa kiedy bada wiele dziwnych i makabryczne morderstwa. Co sprawia, że ​​sprawy tak niezwykłe jest to, że mordercy każdorazowo tuż przy miejscu zbrodni, bez wyrzutów sumienia, a nawet pamięć o co właśnie zrobić. Są to wszystkie regularne uczciwym obywatelom bez związku jednego do drugiego, za wyjątkiem jednej rzeczy: Każda z nich rzeźbione gigantyczne Wstecz przycisk do ciała swoich szanowanych ofiar. Jako prywatny detektyw dostaje dalej w przypadku, On rozumie jeszcze wspólnej na przemijające enigmatyczne i amnezję.

Kurasawa (nr odniesieniu do Akira Kurasawa) Dives prawo do serca społecznie i tanio zaawansowane narodu, który wciąż działa na archaicznych praktyk i ideałów. Mimo, że pomaga zachować piękne zwyczaje i wniosków, a także zapobiega i likwiduje niektóre początkową naturalną ewolucję. Każdy może być mordercą w ma przeszłość. I do ich przeszłości rodziny są głębokie chwile żalu, straty i porażki, które nigdy nie pojawiają się w ich dzień. Cure pyta problem: Jak coś idzie o to, kiedy wszystko, co represje wolno powierzchni, odpowiedź jest naprawdę godne pochwały, ale dodatkowo, całkowicie naganne i naprawdę straszne.

1. Opowieść o dwóch braci (2003)

Możesz wybrać przyjaciół, ale nie twoją rodzinę, ale dla bohaterów filmu w tym 2003 koreańskiej,Ray Ban Aviatori A Buon Mercato, naprawdę szkoda że była błędna.

Ji-Woon Betty horror umysł dwóch sióstr, które są grube jak złodziei, jak oboje sobie z niedawnej stracie matki. Ale ich psychologicznie Nieobecny ojciec i ich nowy zimno macocha nie pozwalają go łatwo. Ani nie dziwne zdarzenia, które miały zachodzące oszczędności wokół domu.

Cichy i niepokojące ton jest na bardzo wczesnym etapie, kiedy widzimy ten dysfunkcyjnej rodziny razem przy stole. Kim sprytnie karmi nas oderwane kawałki fabuła, która nie tylko utrzymać w tych opowieści dni intrygujące, ale także zmuszają nas, aby umieścić go wszystko się siebie. Bardzo podobnie jak Spielberg zrobił z Jaws, Kim opuszcza horror naszej własnej kreatywności, Dając nam tylko przebłyski, co istnieje w ich domu. każdy, wraz z niektórych niepokojącą muzyką, pomaga budować napięcie nie do zniesienia, jak dowiadujemy się prawdziwy cel potwora.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: