Bażanty nietoperze spalić Redhawks

13 May

Bażanty nietoperze spalić Redhawks

Sioux Falls bażanty Fighting (24-31) wyglądały do ​​odbicia po obezwładniające 2-0 straty na poniedziałek noc do Fargo-Moorehead Redhawks (26-29). Plama na Pheasants przyszedł na sobowtóra Reggie Abercrombie, który rozpadł się w no-hit staraniom Redhawk dzban Jake Laber. Sioux Falls wysłał własnego asa Ben Moore (7-2) do kopca spróbować stłumić Fargo-Moorehead nietoperze.

Pierwszy Inning wysiadł na skalistym start dla Moore podczas leadoff mężczyzna Zach Pemprase wysłał rakiety na ścianę dać Redhawks wczesne prowadzenie 1-0. Sioux Falls uderzy ponownie w dolnej części pierwsze znaku Shorey double że zdobył Joe Anthonsen i Reggie Abercrombie. Shorey został wyrzucony na koniec spektaklu przez catcher Todd Jennings, gdy próbował podjąć trzecią.

Brandon Śpiewaj potem przyszedł i grał bohatera ponownie, wysyłając rakiety na prawej ścianie pola dla jego 20 home run w sezonie. Nie martw się o uderzenie biegnie do domu,Discount Oakleys. Każdy at-bat Muszę się upewnić, staram się go wygrać.

Bażanty były w ołów 1/03 po pierwszej rundzie,Ray Ban Clubmaster Vendita. Następnie nietoperze wybuchła ponownie dla ptaków. Trevor Lawhorn uderzyć potwora Grand Slam na ścianę dać Sioux Falls w 1/7 prowadzenie. Cztery batters później Francisco Leandro wysłał trzech run rakietę przez mur do cap off 7-run 2-ty rundzie i dać ptaki komendanta 01/10 liderem po dwóch rundach,Economici Ray Ban Aviatori. Moore rozbił genialny 6 rund, rezygnuję z 1 biegu na 5 trafień na Redhawks. Ale w pierwszej połowie 6, Moore został potrącony przez rakietowego napędu linii w ramię pitching. On był w stanie ukończyć rundy, ale nie był w stanie kontynuować resztę gry. On ma to całkiem dobry w mięśniach, to będzie boleć. Menedżer Steve Shirley powiedział o napędzie linii, które dotknęły Moore.

W dolnej części 6, Sioux Falls nietoperze ożył ponownie, gdy Śpiewaj uderzył sekund Dinger w nocy i jego 21 roku. Sioux Falls prowadził 14-1 w tym punkcie i nigdy nie patrzył wstecz. Ryan Grant, Ryan Fleckenstein i Chris Salberg połączone w celu ochrony przewodu dla bażantów i pozwolić więcej, aby uzyskać jego 8-ci zwycięstwo w tym sezonie.

Na Bażanty są z powrotem w akcji w Sioux Falls Stadium 13 lipca 2011 r. do zamknięcia serii z Redhawks. Pierwszy skok planowane jest na 19:05. Midco Sports Net będzie transmitowany mecz na żywo i Scott Beatty będzie miał połączenie radiowej na początku KWSN o 18:45.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: