Otwórz próg Closet Plato

1 May

Otwórz próg Closet Plato

Otwórz sieni do Closet Plato

Piękno stylu i harmonii i wdzięku i rytmu zależy od wygody, PLATO

Większość osób nie kojarzy Platon filozof z modą, jego poprzedni komentarz na piękno stylu mimo. Ale jest sklep dla OC thrift’n-Istas z nastoletnim lub młoda kupieckie dorosłych, które będą miały ich filozofowania o swoje oszczędności z Closet PLATO-Platona, który jest. Closet Platona jest sklep butikowy z dużym związanych z lekko używanych ubrań i akcesoriów. Zalewani marki items-Abercrombie połączeniu z Fitch, Aeropostale, Juicy premium, Lei, True Religion i Lucky marki wśród szafy inne-Platona jest go-to obszar dla młodych i młodych-Minded kogoś można odkryć dżinsy, l-TT tee-shirty, przepustki Kozaki i buty lub buty, z kapturem bluzy,Oakleys Sale, torebki, przedmioty i wiele innych.

Aby znaleźć na 3814 South Bristol Street # C Santa Ana, Kalifornia 92704 (714-549-8800), to jest tuż obok z South Coast Plaza i za McDonalda. Sklep jest duży i czysty i personel jest bardzo pomocny i przeznaczony do pytań. Nie ma to jak wycieczkę na zakupy do jakiejś obskurnej biernego sklepu z artykułami używanymi. Closet Platona mogą oferować towarów używanych, ale ma wygląd i układ o Ross czy TJ Maxx. Pozycji klasyfikowane są w kategoriach, obszary magazynowe odcienie skóry skoordynowane i w bardzo dobrym stanie.

Ceny są dość wiarygodne. Dni odwiedziłem Closet Platona była sprzedaż dzieje-rabaty zaczął tak niskie, jak 2 $,Cheap Ray Ban Aviators. Było wielkie różne ładne T-Tt-tee shirts, Skinny spodnie lub bluzki za $ 5 i 7 dolarów. Nawet elementy nie na sprzedaż były zacne, często obliczania 6 $ – 10 $,Grape 5s. Dla każdego, kto kiedykolwiek mieć, że niektóre marki, Wyjazd Closet Platona pierwszy więc nie trzeba płacić pełną cenę jakieś inne miejsce. Przegrzania szybko Ed Hardy fani znaleźli uroczy Ed Hardy torebce lub t-Tt-tee kilka świetnych zaprojektowane Ed Hardy koszule męskie co za 10 $. Juicy Couture hoody bluza był zakup 25 dolarów. Jeansy marki przez 7 For All Mankind były $ 50, a niektóre True Religion Rock and Republic jeans ustalały ceny 65 $.

Dodać należy pamiętać, że Closet Platona również płaci klientom za ich ubrania. Klienci mogą najeżdżać swoje szafy na jej Poprzednia stylach modne i przekształcić je w stworzenie małej natychmiastowej gotówki. Materiału, buty i akcesoria, które Closet Platona przyjmą musi być w dobrej formie, styl ważne, świeżo umyte i złożone starannie w pudełka lub torby na zakupy. Nie wszystkie elementy będą akceptowane ze względu na okoliczność, marka lub zapasów Opcje poziomach. Sprawdź w sklepie dla godziny zakupu.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: