Cindy McCain waga

1 May

Cindy McCain waga

John McCain Straight Talk Express zwinięte w Hudson, w stanie Wisconsin, to rano na sesji w ratuszu na temat kobiet w biznesie. Ale rozmowa nie wszystkie firmy, jak również uczestnicy dostał receptę od Cindy McCain na utratę wagi, nasz kolega Maeve raporty Reston.

Tego rodzaju wydarzenia zwykle mają dwa lub trzy wstępne głośniki i najpierw się dziś rano było J Steel wznoszący Naczelny LouAnne Reger. Powiedziała tłum ponad 500 osób – głównie kobiet – o jej dwa rozwody, utrata wagi i ostatniej podróży handlowej Nordstrom. Cindy McCain następnie następuje z własnym odchudzania doświadczenia,Oakley Discount Sunglasses.

Najlepszym sposobem,Ray Ban Wayfarer Cheap, aby stracić 30 funtów, powiedziała, było dostać się na szlaku kampanii. Jako dowód: Białe spodnie miała na sobie dwa rozmiary za duże, powiedziała. To, jak Reston wskazuje, pochodzi od kobiety, która powiedziała, że ​​nosi Vogue rozmiar 0 Szczęśliwe Jeans. Nie rodzaju szczegółów, które prawdopodobnie uderzyć akord empatii. Albo, dla tej sprawy, rodzaju doświadczenia kobiety w tłumie – każdy tłum – można replikować. Ile będzie miał szansę na trafienie prezydenckich kampanii, jak małżonkowie lub kandydatów?

Przed sesja rozpoczęła, uczestników były śpiewane przez kwintet fryzjera noszenie amerykańskich więzi bandery. Lista piosenka? Let Me Call You Sweetheart, rower Built for Two i You Raise Me Up (przeznaczona dla kobiet w tłumie, które zostały dotknięte rakiem).

W tym czasie przyszła kolej na kandydata McCaina, raporty Reston, wyglądał bardzo zwolniony dostać mikrofon.

Cóż, moja obserwacja jest taka, że ​​dzisiaj ludzie są gotowi do * niczego * stracić niechcianej wagi …. Od pigułki, kremy, plastry, do niekończących się diet, głodu itp ….

Podczas gdy w rzeczywistości wszystko to ma jakiś zdrowy rozsądek. Lubię, chcesz schudnąć? Cóż wysiąść tej kanapie i iść spacerem do 30 min. Czy to takie trudne,Oakley Sunglasses Clearance? I odłożyć tę torbę chipsów wyjazd 🙂

Utrata niechcianej wagi jest łatwiejsze niż większość ludzi myśli, że jest. Nie ma magicznej pigułki, która pomoże Ci pozbyć się niechcianego ciężaru. Wszystko zaczyna się w głowie, a zatem, jeśli chcesz coś zrobić, to zrobisz nie wiem co!

Samochody, dom, pieniądze …. chcesz tak wiele marzeń? I myślę, że jest tak wiele piękne rzeczy uprawiasz? zbyt dumnie, że dostaniesz to, co chcesz?

Chcę ci powiedzieć, że myśli pan masz jest tak szkodliwe.

Jeśli coś jest po prostu to, co myślisz, że tak jak opad z klopsikami. Myśli są dziecinne. Kto powiedział, że będzie człowiekiem w historii, który prowadził łatwe życie, gdy rodzi.

Twoje wynagrodzenie jest ograniczone, ale można zrobić nieograniczone rzeczy. Być może wynagrodzenie nie może kupić bransoletkę Pandora Pandora Koraliki, LV lub inne znane marki, ale inne marki dopasować swoje ciało dobrze.
Related articles:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: